Tıbbi Onkoloji Derneği Canlı Yayın

1- Değerli Üyemiz;

Ankara Lösante Hastanesi  bünyesinde görevlendireceği profesör, doçent ve uzman kariyerinde Medikal Onkoloji uzmanı aramaktadır. İlgilenenler aşağıda bilgileri paylaşılan kişi ile iletişime geçebilirler.

 

Ayrıntılar için www.losante.com.tr

Direk başvuru için 0312 666 7 666

Prof. Dr. Meral GÜLHAN 

Mail : meralgulhan@losante.com.tr

 

2- Değerli Üyemiz;

Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi bünyesinde görevlendireceği Tıbbi Onkoloji Uzmanı aramaktadır. İlgilenenler aşağıda bilgileri paylaşılan kişi ile iletişime geçebilirler.

Dr. Gökalp Çağrı Öztürk

Tıbbi Hizmet Direktörü

Tel: 0532 688 79 05

Saygılarımızla

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

 

3- Değerli Üyemiz;

Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama ve Araştırma Hastanesi bünyesinde görevlendireceği Tıbbi Onkoloji Uzmanı, Dr. Öğretim Üyesi, Doçent ve Profesör aramaktadır. İlgilenenler Prof. Dr. Özgür Özyılkan ile iletişime geçebilirler.

Eposta: ozgurozyilkan@yahoo.co.uk

Tel: 0535 306 75 06

Saygılarımızla

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

 

4- Değerli Üyemiz;

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane bünyesinde görevlendireceği Tıbbi Onkoloji Uzmanı, Dr. Öğretim Üyesi, Doçent ve Profesör aramaktadır. İlgilenenler Radyasyon Onkolojisi A.B.D. Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Bekir Hakan Bakkal Bey ile iletişime geçebilirler.

Eposta: bhbakkal@yahoo.com

Tel: 05337141741

Saygılarımızla

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

 

5- Değerli Üyemiz;

İzmir Can Hastanesi, bünyesinde görevlendireceği Tıbbi Onkoloji Uzmanı aramaktadır. İlgilenenler Can Sağlık Grubu Yönetim Danışmanı Dr. Onur Duygu ile iletişime geçebilirler.

Eposta: dronurduygu32@gmail.com

Tel: 0 532 3807770

Saygılarımızla

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği