TTOD İnsan Kaynakları


1- Memorial Kayseri Hastanesi Medikal Onkoloji Uzmanı Arıyor. İstekli adayların, hastane Direktörü/Başhekimi Uzm. Dr. Ş. Murat Apaydın (GSM: 0533 421 2325) ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.


2- Muğla Özel Yücelen Hastanesi; Hastanemizde yaklaşık iki yıldır aktif olarak çalışan Tıbbi Onkoloji Kliniğimize yeni bir Tıbbi Onkolog arıyoruz.İlgilenenler 0532 244 88 84 nolu telefondan hastane Başhekimi Dr. V. Sumur GAZEZOĞLU' na ulaşabilirler.


3- Acıbadem Bodrum Hastanesi 'nde çalışmak üzere mecburi hizmetini tamamlamış uzman tıbbi onkolog alınması planlanmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın Prof.Dr. Gökhan Demir ile ogdemir@gmail.com adresinden bağlantı kurmalarını rica olunur.


4- Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesi'nde yardımcı doçent kadrosu için Tıbbi Onkoloji Uzmanı ve Tıbbi Onkoloji Doçenti kadrolarına eleman aranmaktadır. Koşulları görüşmek için Prof Dr Fikri İçli'ye icli@medicine.ankara.edu.tr, Tlf:0537 2561121 başvurabilirsiniz.


5- Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Maslak Hastanesi 'nde çalışmak üzere mecburi hizmetini tamamlamış uzman tıbbi onkolog alınması planlanmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın Prof.Dr. Gökhan Demir ile ogdemir@gmail.com adresinden bağlantı kurmalarını rica olunur.

Prof.Dr. Gökhan DEMİR


6- Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı kurulması ve geliştirilmesi için mecburi hizmetini tamamlamış yardımcı doçent veya doçent kadrosunda öğretim üyesi alınması planlanmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın Prof.Dr. Berna Öksüzoğlu ile drbernaoksuzoglu@gmail.com adresinden bağlantı kurmalarını rica ederiz.

Prof.Dr.Berna Öksüzoğlu


7- Lösemili Çocuklara Sağlık, Eğitim ve Sosyal destekler sağlayan vakfımız kar amaçsız, kamu yararına çalışan vakıf kapsamındadır.

Vakfımızın Ankara İncek’te çok yakında açılacak olan “LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi” Erişkin Onkoloji alanında da tanı ve tedavi hizmeti verecektir. Yataklı servislerden ayaktan tedavi ünitelerine, patoloji ve kök hücre laboratuvarlarından radyoterapiye, onko cerrahiden palyatif tedavi evlerine kadar gerekli tüm alt yapı sağlanmıştır.

Akademik ve araştırma temelli, hastasına ticari yaklaşmayan, hekime önem veren bir ortamda % 100 başarıyı yakalamak hedeflenmiştir.

Vakfımız hastanesinde onkoloji grubumuzda tam zamanlı – kadrolu yer almak isteyen Onkoloji Uzmanlarının başvurmalarını bekliyoruz. Yönetim Kurulu Başkanlığı’nca uygun görüldüğü takdirde ilanımızın tüm üyelerinize duyurulmasını ve iletişim sağlanmasını arzu ederiz.

Saygılarımızla,

Dr. İhsan PELEN

LÖSEV Sağlık Yatırımları Direktörü

GSM: 0(532) 521 25 75

ipelen@losev.org.tr

 Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

Kullanıcı Girişi

Şifremi Unuttum