Dernek Hakkında Tıbbi Onkoloji Derneği Haberler

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu Covid-19 Pandemisi Hakkında Mektup

Değerli Arkadaşlarım;

 

Covid-19 pandemisi nedeni ile zor zamanlardan geçtiğimiz ve geleceğin henüz belirsiz olduğu bu dönemde yönetim kurulu olarak sizlere bir mektup  ile ulaşmak istedik. 

Öncelikle hepinize Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu?nun bu süreçte sizlerin yanında olmak istediğini hatırlatmak isterim. Pek çok sıkıntı ve güçlüklerinizin olduğunun farkındayız. Bunları sizlerle iletişimiz sırasında haberdar oldukça not alıyoruz. Bu sıkıntı ve güçlükleri aşmamız için birlik olmamızın önemi aşikardır. 

Sizlerden gelen değerlendirmeler bizim yapacağımız aktiviteler, alacağımız eylem planları konusunda bize yol gösterici oluyor. Bu iletişim kanallarının açık kalmaya devam edeceğini hatırlatmak isteriz.

Bir pandemi danışma kurulu kurduk ve bu kurulun 3 ayrı dönemde yaptığı toplantılarda aldığı yenileştirilmiş önlemler ve kuralları sizlerle paylaştık. Bu vesileyle bu kurulda gönüllü olarak görev almayı kabul eden üyelerimize minnettarlığımızı ifade etmek istiyoruz. 

Bunun dışında gerek kendimiz, gerekse hastalarımız ve hasta yakınlarımız için kısa bilgilendirme videoları ve görselleri hazırladık, bunların da faydalı olduğunu ümit ediyoruz. 

Yine sizlerden gelen bilgiler dahilinde kişisel ekipman desteği başlattık ve devam ediyoruz.

Önümüzdeki dönemde ortaya çıkabilecek ve eksik kaldığını düşündüğünüz alanlarla ilgili bir davete çıktığımızı ve sizlerden geri dönüş beklediğimizi de burada bir kez daha hatırlatmak isterim.

Beraber olursak bu zor dönemdeki güçlükleri daha kolay aşacağımıza olan inancımızı bir kez daha teyit ederek sizlere ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve kolaylık diliyoruz.

   

        

TTOD Yönetim Kurulu adına, 

Saygılarımla

Dr. Serdar TURHAL