Dernek Hakkında Tıbbi Onkoloji Derneği Haberler

MMOF Üyeliği

Değerli meslektaşlarım,
 
MMOF (Mediterranean Multidisiplinary Oncology Forum) Akdeniz çevresi ülkelerden Onkoloji ile ilgili branşların üye olduğu uluslararası bir topluluktur. Amacı kanser tedavisi ve bakımı konusunda işbirliği ve bilgi paylaşımıdır.
 
MMOF 2 yılda bir uluslararası kongre ve her yıl farklı Akdeniz ülkelerinde bilimsel toplantı/sempozyum düzenlemektedir. Ayrıca Mediterranean Oncology Journal (MOJ) isimli dergiyi çıkarmaktadır. MMOF’un melanom, meme kanseri, gastrointestinal tümörler ve akciğer kanseri konularında çalışma grupları  vardır. MMOF’un 4. Kongresi 2015’de İstanbul’da yapılacaktır.  
 
MMOF başkanlığı 2015 yılı sonuna kadar Prof. Dr. Gökhan Demir tarafından yürütülmektedir. MMOF’un şu an için 874 üyesi vardır. Türkiye’den üye sayısı 48’dir. Biz MMOF içinde Türkiye’nin daha etkin bir rolü olmasını ve bu amaçla üye sayımızın artmasını diliyoruz. 
 
MMOF’a üye olmak isteyenler için ekte başvuru formunu bulabilirsiniz. Doldurduktan sonra basakou@yahoo.com adresine yollayabilirsiniz. Üyelik ücreti alınmayacaktır. Başvuru formunda tavsiyede bulunacak 2 üye adı istenmektedir. Buraya Dr. Başak Oyan Uluç ve Dr. Gökhan Demir yazılabilir.
 
MMOF sizlerin katılımıyla daha güçlü ve etkin bir Onkoloji topluluğu olacaktır. 

Saygılarımla,
 
Dr. Başak Oyan-Uluç
MMOF Türkiye Temsilcisi
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi 
Medikal Onkoloji Bölümü
Tel: 0216 578 4085
GSM: 0532 405 5096
e.mail: basakou@yahoo.com