Tıbbi Onkoloji Derneği Canlı Yayın Tıbbi Onkoloji Derneği Canlı Yayın

Mediterranean Multidisciplinary Oncology Forum (MMOF) Davet

Değerli Meslektaşlarım,

2004 Yılında Prof. Dr. Paris Kosmidis ve Prof. Dr.Haluk Onat önderliğinde Onkoloji alanında Türk Yunan dostluğunu simgeleyen bir oluşum kurmaya karar almıştık. 2005 ve 2007 yıllarında İstanbul' da ve 2009' da Atina' da yapılan ''Turkish-Hellenic ESMO Advanced'' kurslarının başarısı, tüm Akdeniz ülkelerinin katılımıyla daha geniş bir Onkoloji Forumu oluşturulmasına öncülük etmiştir.

MMOF  (Mediterranean Multidisciplinary Oncology Forum) genel merkezi Atina'da olan, yönetim kurulunda Prof. Dr. Haluk Onat, Prof. Dr. İdris Yücel, Prof. Dr. Pınar Saip ve benim de bulunduğum ve halen aktif başkanlık görevini Prof. Dr. Dimitrios Bafaloukos'un yürüttüğü bir dernek olarak onkoloji alanında etkin uluslararası toplantı ve kongreler düzenlemektedir.

Bu forumun yeni kongresi 23-25 Kasım 2017 tarihlerinde Atina'da gerçekleştirilecektir.

Türk onkolojisinin bu uluslararası platformda da sesini duyurması çok önemlidir. Bildiri gönderimi 1 Eylül 2017'ye kadar devam etmektedir.

Katılmak isteyen meslektaşlarım olur ise, Türkiye’den bir grup ile gitmeyi planlamaktayız. Detaylı bilgi için hande.boyacioglu@serenas.com.tr adresi ile irtibata geçip oluşturacağımız sponsorluk gruplarında yerinizi alabilirsiniz.

Değerli destek ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Atina'da buluşmak dileğiyle .


Prof. Dr. Gökhan Demir

Mediterranean Multidisciplinary Oncology Forum

2014-2016 Dönemi Başkanı