Dernek Hakkında Tıbbi Onkoloji Derneği Haberler

Invitation to Turkish Society of Medical Oncology database to participate in ASCO Global Cancer Care Research

Değerli meslektaşım,

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği'nin Onkoloji hastalarına sağlanan bakım ve tedaviyi iyileştirmek gayesiyle Amerikan Klinik Onkoloji Derneği (ASCO) ile yaptığı işbirliği sonucu oluşturulan anketi paylaşmak istiyorum.

Aşağıda bağlantısı verilen söz konusu anket, Türkiye’deki Onkoloji doktorlarına meslekî ihtiyaçları hususunda nasıl destek verebileceğimizi daha iyi anlayabilmemiz için tasarlanmıştır. 

Özetle TTOD ve ASCO sesinizi duymak istiyor!

Anketin etkin bir şekilde yapılmasına yardımcı olmak için ASCO, küresel bir profesyonel hizmet ve danışmanlık firması olan MCI Group'dan hizmet satın almıştır. 

Anketin amacı, tıp eğitimi ve bilgi edinmedeki olası boşlukları anlayabilmektir. Temel ihtiyaçlarınız ve karşılaştığınız zorluklarınız nelerdir? Kanser tedavisi ve hasta bakımını iyileştirecek ek hizmetler var mıdır?

Lütfen MCI'ın ASCO Küresel Kanser Bakım Araştırması anketini tamamlayarak ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi ve Türkiye'deki kanser bakım topluluğunu nasıl destekleyebileceğimizi bize bildiriniz.

Prof. Dr. Murat Dinçer
TTOD Başkanı

https://www.surveymonkey.com/r/YK9MG2L

  Ankete verilen yanıtlar isimsiz (anonim) olarak kayda geçecek ve yalnızca MCI tarafından görülebilecektir. Anketin 10 dakika içinde tamamlanabileceğini tahmin ediyoruz.

Kıymetlli katkılarınızı paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederiz.**

Ankete katılımınıza olan minnettarlığımızın ifadesi olarak anketin son sayfasındaki kodu kullanarak ASCO Eğitim ürünlerini %15 indirim ile edinebilirsiniz.