Dernek Hakkında Tıbbi Onkoloji Derneği Haberler

HCC’de Multidisipliner Yaklaşım: TAKE Kararı Nasıl Alınır?

Değerli Üyemiz

20 Kasım 2013 tarihin de gerçekleştirilecek olan “HCC’de Multidisipliner Yaklaşım: TAKE Kararı Nasıl Alınır?” konulu canlı yayınımızın Duyurusu aşağıda yer almaktadır. Canlı Yayın katılımı ücretsizdir.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

Canlı Yayın Daveti –HCC'de Multidisipliner Yaklaşım: TAKE Kararı Nasıl Alınır?

Bayer’in koşulsuz katkılarıyla 20 Kasım 2013 saat 19.30‘ da gerçekleşecek olan online toplantıda HCC'de Multidisipliner Yaklaşım: TAKE Kararı Nasıl Alınır? konusu tartışılacaktır.

Konuşmacılar :
Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu
(Memorial Şişli Hastanesi, Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı)
Prof. Dr. İzzet Rozanes
(Amerikan Hastanesi Girişimsel Radyoloji)
Doç. Dr. Sieghart Wolfgang
(Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları, Gastroenteroloji/Hepatoloji Kliniği, Karaciğer Kanseri (HCC) Çalışma Grubu)
Prof. Dr. Gökhan Demir
(Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, İç Hastalıkları Medikal Onkoloji)

20 Kasım 2013 – Çarşamba saat 19:30’da başlayacak olan canlı yayını takip edebilmeniz için http://www.zboxmedia.com/bayer internet adresine girerek kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıt sırasında bildirdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza yayını izleyebilmeniz için gerekli olan bilgiler iletilecektir.

Bilgisayarınıza hiçbir ek program yüklemeden yayına katılabilir, webcastlerimizin sunumunu canlı yayında sesli ve görüntülü olarak izlerken sorularınızı da online olarak konuşmacılarımıza iletebilirsiniz.