Tıbbi Onkoloji Derneği Canlı Yayın Tıbbi Onkoloji Derneği Canlı Yayın

Derneğimizin 25 Aralık 2016 Tarihinde Yapılacak Genel Kurul Toplantısına İstanbul Dışından Katılacak Üyelerimize Yol Masrafını İbraz Etmeleri Durumunda 300,00 TL'ye Kadar Yol Desteği Sağlanacaktır.

Değerli Üyemiz,

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği  Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 14.12.2016 tarihinde saat 11.00’de Radisson Blu Şişli Otel/İSTANBUL’da yapılacaktır. Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı yeter sayı aranmaksızın 25.12.2016 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır.  

Genel Kurul’da gelecek dönem için Başkan  veya  Yönetim Kurulu Adayı olmak isteyen üyelerimiz özgeçmişlerini ve neden aday olmak istediklerine ait projelerini  derneğimizin web sitesinden duyurabilirler.   

İstanbul dışından katılacak üyelerimizin yol masraflarını ibraz etmeleri durumunda  300,00 TL’ye kadar olan kısmı karşılanacaktır. Genel Kurul Toplantısı saat 17:00’ye kadar süreceği için, İstanbul dışından gelen uyelerimizin uçak biletlerini saat 19:00’dan sonraya almalarını rica eder, saygılar sunarız.


Türk Tıbbi Onkoloji Derneği
Yönetim Kurulu